Kohvikud ja restoranid

Heaks restoraniks saab pidada sellist restorani, kuhu te tahate ikka ja jälle tagasi minna. Seepärast püüavad toitlustusettevõtete omanikud koos disaineritega luua ainulaadseid interjööre ning puhkust ja suhtlemist soodustavat õhkkonda.

Abiks disainerile

Täiuslikumat muljet jätta aitab lai värvipalett, mis tagab tohutu hulga värvikombinatsioone. Värsked ja ebatraditsioonilised disainivõimalused nagu graveeringud, esiletõstud ja värvikombinatsioonid teevad tehiskivi asendamatuks materjaliks tänapäeva sisekujundaja töös.

Rikkalik valik kombinatsioone

Tehiskivi sobib ideaalselt mitmesuguste tööpindade valmistamiseks. Milline ka ei oleks teie disainiidee – lihtne komposiitmaterjal tehiskivi võib tänu värviaktsentide kasutamisele aidata muuta ideid tegelikkuseks. Tehiskivi, mida saab suurepäraselt kombineerida muude materjalidega – roostevaba terase, puidu ja klaasiga – muutub valamuteks, aknalaudadeks, köögi tööpindadeks ja tagaseinteks ilma nähtavate liitekohtadeta.

Tänu poorideta ja homogeensele struktuurile ei soodusta see materjal plekkide ja mustuse teket kergendades korrashoidu ja säilitades pikaks ajaks algse ilme.

corian
kerrock
montelli
hi-macs
avonite