Hotellid ja külalistemajad

Hotelli või külalistemaja kliendi esmamulje rolli on raske üle hinnata. Enamasti mõjutab fuajee, administraatori leti
ja baarileti välimusest saadud esmamulje kliendi suhtumist kogu majutusasutusse. Tasased ja puhtad pinnad,
mööbli ja sisustuselementide värskus ja laitmatu välimus teevad juhukülastajast püsikliendi. Tehiskivi ja sellest valmistatud toodete kasuks tehakse valik tänu selle materjali universaalsusele, laitmatule otstarbekusele ja esteetilisele välimusele.

Vastupidavus mehaanilistele kahjustustele

Tehiskivist lett ei allu peaaegu üldse mehaanilistele mõjudele: ei kriimustu, ei pragune, ei nõrgene ja on kergesti (akrüülliimi abil) taastatav, kui remonti ikkagi vaja läheb.

Lisaks tasub pöörata tähelepanu tehiskivi suurepärastele keemilistele omadustele. See talub temperatuuri kõikumisi, ei põle, on happekindel ja keemiliselt neutraalne.

Säilitab hea välimuse

Tehiskivi vaieldamatu eelis on hügroskoopsuse täielik puudumine. See ei pikenda mitte ainult teie mööbli kasutusiga, vaid takistab ka haigusttekitavate bakterite ja seente teket ja paljunemist. Selle tulemuseks on, et niisugune pind on väga lihtsalt puhastatav, kergesti pestav, ei võta külge plekke ja lõhnu ega reageeri hapete, leeliste ja toiduainete mõjule.

Igale maitsele

Valmistamise tehnoloogia võimaldab ellu viia disaineri kõige julgemaid ideid ja täita nõudliku tellija kõige peenemaid soove. Sajad värvilahendused, tekstuurid, ornamendid ja mosaiigid võimaldavad leida lahenduse igasuguse, kaasa arvatud olemasoleva interjööri jaoks.

Materjal ei sea piiranguid ka toote kujule. Võimalik on igasugune lahendus, mis vastab teie vajadustele ja ruumi otstarbele.

corian
kerrock
montelli
hi-macs
avonite